Gold Note

Gold Note lugu on tunnistus pühendumusest ja andekusest. Nagu kõik suured ärilise edu lood, hõlmab see suurt kogukonda inimesi, kelle teed ristuvad suurepärases peakorteris, mis asub Firenze mägedes. Iga päev toovad need isikud oma oskused ja võimed kokku, et saavutada üks ühine eesmärk: täiuslik Itaalia heli.

Selle loo keskmes on Maurizio Aterini. 1970. aastate lõpus koges kaheksa-aastane Maurizio elumuutvat hetke, kui tema isa tõi koju stereosüsteemi. See sündmus sütitas temas elukestva kire audioreproduktsioonisüsteemide vastu. Esialgu oli see lihtne huvi, mida jagasid paljud tema eakaaslased, kuid aja jooksul kasvas see sügavaks lummuseks. 1980. aastateks oli Maurizio noor mees, kes õppis ülikoolis inseneriteadust.

Aastal 1992 tähistas Maurizio teekonnal pöördepunkti. Ta otsustas end proovile panna, asutades kolmandatele osapooltele tehnilise disaini stuudio. Nendel aastatel disainis ta konkreetse helipea, mis on tänapäevalgi Gold Note'i vinüülimängijate põhikomponent: B-5. See mudel, oma täpse kaalujaotusega piki pikitelge, tagab ideaalselt tasakaalustatud konfiguratsiooni.

Koge Itaalia käsitöö ja innovatsiooni pärandit koos Gold Note'iga.

Tutvu Gold Note'iga, Itaalia kõrgtasemel brändiga, mis asub Firenzes.

We use cookies to provide the best site experience.
Contact Us
Let us know how we can help
You agree to our Terms and Conditions
Made on
Tilda