1 999,99 €
10 laos
Fyne Audio F501S ühendab viimistletud Briti meisterlikkuse tipptasemel akustilise disainiga. Toetudes Fyne Audio F500S pärandile, on nendel elegantsetel põrandakõlaritel 150 mm IsoFlare punktallika element. Järelikult, koos magneesiumkupliga kõrgsageduselemendiga, pakub see erakordset selgust ja täpset helipilti.
Spetsiaalne 150 mm bassielement tagab rikkalikud madalsagedused ja suurepärase transientreaktsiooni. Lisaks saavutab see mudel tänu patenteeritud BassTrax Tractrix difuusorisüsteemile sujuva 360-kraadise bassi hajumise. Seetõttu võimaldab see vaevatut paigutust igas ruumis, edestades paljusid traditsioonilisi kompaktseid kõlareid.
Selle suure jäikusega MDF-korpus on saadaval luksuslikes ehtsast puidust spoonides või vapustavas Piano Gloss Black (kõrgläikega must) viimistluses. Veelgi enam, reguleeritav “presence” lüliti kesksageduste detailide jaoks pakub kaasahaaravat ja ruumitäitvat heli. See tagab, et nii muusika- kui ka kodukinoentusiastid kogevad võrratut helitruudust.
MGY OU on Fyne Audio ametlik edasimüüja Eestis, Soomes ja Hispaanias. Tellige oma süsteem juba täna ja muutke oma spetsiaalne kuulamisruum high-end jõudlusega!




F500S seeria esitleb Fyne Audio tipptehnoloogiat IsoFlare™ punktallika elementides, pakkudes täpset stereo-kujutust ja ühtlast helilevi laias kuulamisalal. Uuendatud disainis on arvutiga optimeeritud kõrgsageduslik lainejuht, mis vähendab sisepeegeldusi ja tagab sujuvama, tasakaalustatuma sagedusreaktsiooni. F500S seeria IsoFlare™ elemendid ühendavad neodüümist HF-magnetid ja magneesiumist diafragmad, laiendades kõrgsageduslikku esitust üle 30 kHz kristallselgete kõrgtoonide saavutamiseks. See tipptasemel tehnoloogia, mis oli varem reserveeritud vaid kõrgekvaliteedilistele mudelitele, on nüüd kasutusel kogu F500S valikus. IsoFlare™ südamega pakub F500S seeria igal tasemel kaasahaaravat ja täpset hifi-kuulamiskogemust.
IsoFlare tehnoloogia on F500S seeria peamine jõud, mis eristab neid kõlareid erakordse selguse ja täpsuse poolest. Innovatiivne punktallika disain võimaldab helil täiuslikult ajaliselt joonduda ja levitada ühtlaselt kõikides suundades, tagades loomuliku ja tasakaalustatud kuulamiskogemuse igast ruumi punktist. F500S IsoFlare elemendid on varustatud ventileeritud tagakambri ja kergelt magneesiumist diafragmaga, mis vähendab resonantsi, laiendab kõrgfrekventsioone ja muudab kesktoonid sujuvamaks. Täiustatud lainejuht parandab külg- ja nurgaalast esitust, muutes F500S seeria ideaalseks nii muusika kui ka kodukino süsteemides. Tulemuseks on muljetavaldav helilava sügavus, täpne kujutamine ja kaasahaaravad helidetailid.

F500S seeria kõlarikorpused on loodud, ühendades täiuslikult esteetika ja helisoorituse. Kõrge jäikusega MDF-ist valmistatud korpused tagavad suurepärase struktuurse tugevuse ja vähendavad soovimatuid vibratsioone, võimaldades täiustatud IsoFlare elementidel pakkuda maksimaalset heliselgust. Sisemine jäigastus suurendab veelgi korpuse stabiilsust, vähendab resonantse ja värvinguid ning tagab puhtama ja loomulikuma helipildi.
F500S seeria vastab oma esmaklassilisele positsioonile ka viimistluse poolest – saadaval on kaks luksuslikku naturaalse puiduspooni varianti ning elegantne Piano Gloss Black, mis sobituvad suurepäraselt iga interjööriga. Paigaldusvõimaluste laiendamiseks on LCR-mudelid kinnitatavad ka seinale. Läbimõeldud detailid, nagu peidetud kinnitused ja magnetilised kõlarikatted põrandakõlaritel, loovad puhta ja elegantse välimuse.
| Süsteemi tüüp | 2,5-ribaline, allapoole suunatud bassiport BassTrax™ Tractrix difuusoriga |
| Soovitatav võimendi võimsus (W RMS) | 30 – 150 |
| Pidev võimsustaluvus (RMS) | 75 W |
| Tundlikkus (2,83 V @ 1 m) | 90 dB |
| Nominaaltakistus: | 8 Oomi |
| Sagedusvahemik (-6 dB, tüüpiline ruumis) | 36 Hz – 34 kHz |
| Kõlarielemendid | Konfiguratsioon: 1 × 150 mm IsoFlare™ bass/kesksagedusdraiver 25 mm magneesiumkupliga kompressioonkõrgsageduselemendiga + 1 × 150 mm bassidraiver |
| Jaotussagedused | 250 Hz ja 1,7 kHz |
| Filtri tüüp | 2. järku madalpääsfilter, 1. järku kõrgpääsfilter |
| Süsteemi reguleerimine | Presence-kontroll ±3 dB (2,5 – 5,0 kHz) |
| Mõõtmed (K × L × S) | 984 × 250 × 317 mm (38,7 × 9,84 × 12,5 tolli) |
| Netokaal – üks kõlar | 18,6 kg (41,0 lbs) |
| Viimistlused | Black Oak, Natural Walnut, Piano Gloss Black |
| Korpuse ehitus | Kõrge jäikusega MDF koos ulatusliku sisejäigastusega |
| S-Trax asend (korpuse esiosast) | 44 mm (1,7″) |
| SuperTrax asend (korpuse esiosast) | 20 mm (0,8″) |
© 2026 MGY Europe. All rights reserved.