2 799,99 €
10 laos
Kogege Fyne Audio F502S esmaklassilise kõlari lipulaeva jõudlust, mis on loodud pakkuma hingematvat realismi. Sisaldades täiustatud 200 mm IsoFlare punktallika elementi koos 25 mm magneesiumkupliga kõrgsageduselemendiga, pakub see silmapaistvat dünaamikat. Järelikult pakuvad need põrandakõlarid sügavat bassi ulatust ja kristallselgeid kõrgeid sagedusi.
Lisaks suurendavad sobiv 200 mm bassielement ja mitmekiuline koonus koos FyneFlute äärisega täpsust ning kõrvaldavad resonantsid. Tänu patenteeritud BassTrax Tractrix difuusorile tagab see mudel sujuva 360-kraadise bassi hajumise. Seetõttu pakub see tõeliselt kaasahaaravat ja tasakaalustatud helilava, mis paistab silma suuremates kuulamisruumides.
Valmistatud suure jäikusega MDF-ist ja saadaval luksuslikes ehtsast puidust spoonides või kõrgläikega viimistluses, peegeldab Fyne Audio F502S Briti inseneritöö tipptaset. Veelgi enam, reguleeritav “presence” juhtlüliti võimaldab teil kesksagedusi peenhäälestada, et need sobiksid ideaalselt teie konkreetse ruumi akustikaga.
MGY OU on Fyne Audio ametlik edasimüüja Eestis, Soomes ja Hispaanias. Tellige Fyne Audio F502S juba täna ja nautige esmaklassilist heli ilma igasuguste järeleandmisteta!




F500S seeria esitleb Fyne Audio tipptehnoloogiat IsoFlare™ punktallika elementides, pakkudes täpset stereo-kujutust ja ühtlast helilevi laias kuulamisalal. Uuendatud disainis on arvutiga optimeeritud kõrgsageduslik lainejuht, mis vähendab sisepeegeldusi ja tagab sujuvama, tasakaalustatuma sagedusreaktsiooni. F500S seeria IsoFlare™ elemendid ühendavad neodüümist HF-magnetid ja magneesiumist diafragmad, laiendades kõrgsageduslikku esitust üle 30 kHz kristallselgete kõrgtoonide saavutamiseks. See tipptasemel tehnoloogia, mis oli varem reserveeritud vaid kõrgekvaliteedilistele mudelitele, on nüüd kasutusel kogu F500S valikus. IsoFlare™ südamega pakub F500S seeria igal tasemel kaasahaaravat ja täpset hifi-kuulamiskogemust.
IsoFlare tehnoloogia on F500S seeria peamine jõud, mis eristab neid kõlareid erakordse selguse ja täpsuse poolest. Innovatiivne punktallika disain võimaldab helil täiuslikult ajaliselt joonduda ja levitada ühtlaselt kõikides suundades, tagades loomuliku ja tasakaalustatud kuulamiskogemuse igast ruumi punktist. F500S IsoFlare elemendid on varustatud ventileeritud tagakambri ja kergelt magneesiumist diafragmaga, mis vähendab resonantsi, laiendab kõrgfrekventsioone ja muudab kesktoonid sujuvamaks. Täiustatud lainejuht parandab külg- ja nurgaalast esitust, muutes F500S seeria ideaalseks nii muusika kui ka kodukino süsteemides. Tulemuseks on muljetavaldav helilava sügavus, täpne kujutamine ja kaasahaaravad helidetailid.

F500S seeria kõlarikorpused on loodud, ühendades täiuslikult esteetika ja helisoorituse. Kõrge jäikusega MDF-ist valmistatud korpused tagavad suurepärase struktuurse tugevuse ja vähendavad soovimatuid vibratsioone, võimaldades täiustatud IsoFlare elementidel pakkuda maksimaalset heliselgust. Sisemine jäigastus suurendab veelgi korpuse stabiilsust, vähendab resonantse ja värvinguid ning tagab puhtama ja loomulikuma helipildi.
F500S seeria vastab oma esmaklassilisele positsioonile ka viimistluse poolest – saadaval on kaks luksuslikku naturaalse puiduspooni varianti ning elegantne Piano Gloss Black, mis sobituvad suurepäraselt iga interjööriga. Paigaldusvõimaluste laiendamiseks on LCR-mudelid kinnitatavad ka seinale. Läbimõeldud detailid, nagu peidetud kinnitused ja magnetilised kõlarikatted põrandakõlaritel, loovad puhta ja elegantse välimuse.
| Süsteemi tüüp | 2,5-ribaline, allapoole suunatud bassiport BassTrax™ Tractrix difuusoriga |
| Soovitatav võimendi võimsus (W RMS) | 30 – 180|
| Pidev võimsustaluvus (W RMS) | 90 W |
| Tundlikkus (2,83 V @ 1 m) | 91dB |
| Nominaaltakistus: | 8 Oomi |
| Sagedusvahemik (-6 dB, tüüpiline ruumis) | 30Hz – 34kHz |
| Kõlarielemendid | Konfiguratsioon: 1 × 200 mm IsoFlare™ bass/kesksagedusdraiver 25 mm magneesiumkupliga kompressioonkõrgsageduselemendiga + 1 × 200 mm bassidraiver |
| Jaotussagedused | 250 Hz ja 1,7 kHz |
| Filtri tüüp | 2. järku madalpääsfilter, 1. järku kõrgpääsfilter |
| Süsteemi reguleerimine | Presence-kontroll ±3 dB (2,5 – 5,0 kHz) |
| Mõõtmed (K × L × S) | 1112 x 300 x 382mm (43.8 x 11.8 x 15.0″) |
| Netokaal – üks kõlar | 28.5kg (62.8lbs) |
| Viimistlused | Black Oak, Natural Walnut, Piano Gloss Black |
| Korpuse ehitus | Kõrge jäikusega MDF koos ulatusliku sisejäigastusega |
| S-Trax asend (korpuse esiosast) | 61mm (2.4″) |
| SuperTrax asend (korpuse esiosast) | 37mm (1.5″) |
© 2026 MGY Europe. All rights reserved.