5 799,99 €
Noliktavā 10 prece/-es
Fyne Audio F701 apvieno izcilāko akustisko inženieriju un britu meistarību elegantā dizainā. Ar rokām izgatavots Apvienotajā Karalistē, šis kompaktais skaļrunis ir aprīkots ar 200 mm IsoFlare punkta avota draiveri. Līdz ar to tas nodrošina precīzu laika saskaņošanu, izcilu dinamiku un elpu aizraujošu skaņas attēlu audiofiliem.
Turklāt integrētais BassTrax Tractrix difuzors nodrošina vienmērīgu, telpu piepildošu basu reakciju. Viedais uz leju vērstā porta dizains piedāvā vieglu novietošanu jebkurā telpā. Tāpēc šie izcilie statīva skaļruņi nodrošina skaidru, dabisku skaņu, nedominējot jūsu telpas akustiskajā vidē.
Korpuss ir apstrādāts ar greznu, spīdīgi melnu, baltu vai riekstkoka finierējumu. Vēl jo vairāk, tas skaisti demonstrē izsmalcinātu estētiku, kas lieliski atbilst tā high-end skaņas veiktspējai. Izstrādāts tā, lai nevainojami saderētu ar speciālo FS8 statīvu, šis premium skaļrunis ir radīts patiesi prasīgam klausītājam.
MGY OU ir oficiālais Fyne Audio izplatītājs Igaunijā, Somijā un Spānijā. Pasūtiet savu Fyne Audio F701 jau šodien un izbaudiet britu akustiskās meistarības virsotni savu māju ērtībās!



| Sistēmas tips: | 2 joslu, lejupvērsts ports ar BassTrax Tractrix difuzoru |
| Ieteicamā pastiprinātāja jauda (Watt RMS): | 30 – 180 |
| Maksimālā jauda (Watt): | 360 |
| Nepārtraukta jauda (Watt RMS): | 90 |
| Jutība (2.83 Volt @ 1m): | 91 dB |
| Nominālā pretestība: | 8 Omi |
| Frekvenču reakcija (-6 dB tipiski telpā): | 35 Hz – 34 kHz |
| Draiveru komplektācija: | 1 x 200 mm IsoFlare punkta avota draiveris, daudzšķiedru basu / vidējo frekvenču konuss, FyneFlute™ piekare ar 25 mm magnija kupola kompresijas augstfrekvences skaļruni, neodīma magnētu sistēma |
| Krossovera frekvence: | 1,7 kHz |
| Krossovera tips | Bi-wire pasīvs, ar zemiem zudumiem, 2. kārtas zemfrekvences filtrs (low pass), 1. kārtas augstfrekvences filtrs (high pass). Apstrādāts ar Cryo-Lite. |
| Izmēri – A x P x G: | 465 x 278 x 389 mm |
| Neto svars – katram: | 13,6 kg |
| Apdare: | Piano Gloss Walnut / Piano Gloss Black / Piano Gloss White |
| S-Trax pozīcija (no korpusa priekšējās malas): | 64 mm (2,5″) |
| SuperTrax pozīcija (no korpusa priekšējās malas): | 40 mm (1,6″) |
© 2026 MGY Europe. All rights reserved.