7 699,99 €
Noliktavā 9 prece/-es
Fyne Audio F701SP ir Apvienotajā Karalistē ar rokām izgatavots modelis, kas no jauna definē akustisko veiktspēju. Šiem ievērojamajiem plaukta skaļruņiem ir no F1-8 iegūts 200 mm IsoFlare draiveris un uzlabots HF (augstfrekvences) viļņvads. Līdz ar to tas nodrošina īpaši vienmērīgu un detalizētu frekvenču reakciju.
Turklāt izsmalcinātajā krossoverā tiek izmantoti augstākās kvalitātes ClarityCap kondensatori, Neotech PC-OCC vadi un apzeltīti WBT Nextgen 0703 termināļi. Tāpēc šie Fyne Audio F701SP kompaktie skaļruņi nodrošina izcilu signāla integritāti. Tas nodrošina elpu aizraujoši caurspīdīgu skaņas ainu, kas ir lieliski piemērota vidējām un lielām telpām.
Vēl jo vairāk, patentētais BassTrax LF difuzors ir uzstādīts uz precīzi izstrādātas melnas metāla pamatnes. Tas nodrošina līdzsvarotu basu un vieglu integrāciju telpā. Apstrādāts ar elegantām melnām anodēta alumīnija apmalēm un dziļo kriogēno apstrādi (Deep Cryogenic Treatment), šis premium skaļrunis pārstāv skanisko pilnību.
Paceliet savu mājas audio sistēmu jaunā līmenī ar absolūtu britu meistarību. MGY OU ir oficiālais Fyne Audio izplatītājs Igaunijā, Somijā un Spānijā. Pasūtiet savu Fyne Audio F701SP jau šodien un izbaudiet izcilāko augstas precizitātes muzikālo izpildījumu!



| Sistēmas tips: | 2 joslu, lejupvērsts ports ar BassTrax Tractrix difuzoru |
| Ieteicamā pastiprinātāja jauda (Watt RMS): | 30 – 180 |
| Maksimālā jauda (Watt): | 360 |
| Nepārtraukta jauda (Watt RMS): | 90 |
| Jutība (2,83 V pie 1 m): | 90 dB |
| Nominālā pretestība: | 8 Omi |
| Frekvenču reakcija (-6 dB tipiski telpā): | 35 Hz – 34 kHz |
| Draiveru komplektācija: | 1 x 200 mm IsoFlare punkta avota draiveris, daudzšķiedru basu / vidējo frekvenču konuss, FyneFlute™ piekare ar 25 mm magnija kupola kompresijas augstfrekvences skaļruni, ferīta magnētu sistēma |
| Krosovera frekvence: | 1.8 kHz |
| Krossovera tips | Bi-wire pasīvs, ar zemiem zudumiem, 2. kārtas zemfrekvences filtrs, 1. kārtas augstfrekvences filtrs. Dziļā kriogēnā apstrāde. |
| Izmēri – A x P x G: | 465 x 278 x 393 mm |
| Neto svars – katram: | 14,0 kg |
| Apdare: | Piano Gloss Walnut / Piano Gloss Black / Piano Gloss White / Natural Walnut |
| S-Trax pozīcija (no korpusa priekšējās malas): | 63 mm (2,5″) |
| SuperTrax pozīcija (no korpusa priekšējās malas): | 39 mm (1,5″) |
© 2026 MGY Europe. All rights reserved.