3 999,99 €
10 laos
Fyne Audio F501SP on Ühendkuningriigis käsitsi valmistatud Special Production (eriseeria) kõlar. Ühendades algse F501 disaini F700 seeria täiustatud tehnoloogiaga, loovad need põrandakõlarid uue standardi heli jõudluses. Selle keskmes on 150 mm IsoFlare punktallika element. Järelikult töötab mitmekiuline koonus koos FyneFlute äärisega ja 25 mm magneesiumkupliga kõrgsageduselemendiga, et pakkuda erakordset selgust ja kaasahaaravat helilava.
Lisaks on SP-versioonil Fyne’i iseloomulik alumiiniumist sandwich-alus (kahekihiline alus), et suurendada stabiilsust ja täiustada BassTrax allapoole suunatud pordisüsteemi. Seetõttu naudib kuulaja sujuvamat madalsageduslikku reaktsiooni. See tagab, et need esmaklassilised kõlarid kohanduvad vaevata iga ruumi paigutusega, säilitades absoluutse täpsuse.
Bi-wire ühenduspaneel sisaldab viiendat klemmi elemendi šassii maandamiseks. Veelgi enam, see minimeerib raadiosageduslikke häireid (RF) puhtama heli taasesitamiseks. Teemantlõikega detailide ja luksuslike Piano Gloss Walnut (kõrgläikega pähkel) või Black (must) viimistlustega on see vapustav avaldus nii helis kui disainis.
MGY OU on Fyne Audio ametlik edasimüüja Eestis, Soomes ja Hispaanias. Tellige oma Fyne Audio F501SP juba täna ja kogege tõelist Briti meisterlikkust!



| Süsteem: | 2 ½-teed, allapoole suunatud BassTrax™ Tractrix porta ja topeltkambri laadimissüsteemiga |
| Soovitatav võimendi võimsus (W RMS) | 30 – 180|
| Pidev võimsuse taluvus (RMS): | 80 W |
| Tundlikkus (2,83 V @ 1 m) | 91dB |
| Nominaaltakistus: | 8 Oomi |
| Frequentsivahemik (-6 dB tüüpilises ruumis): | 36 Hz – 34 kHz |
| Kõlarielemendid | 1 × 150 mm IsoFlare koaksiaal-draiver, multi-kiu bass/ keskala koonus, FyneFlute serv, 25 mm magneesium domeeritud kompressioon tweeter, neodüümmagnet; 1 × 150 mm multi-kuiust bassikoonus, FyneFlute serv |
| Jaotussagedused | 250 Hz ja 1,7 kHz |
| Krossoveri tüüp: | Bi-wire passiivne madala kaoga, 2. järgu madalsagedusfilter, 1. järgu kõrgsagedusfilter, Cryo-Lite töödeldud |
| Mõõtmed (KxLxS): | 984 × 288 × 320 mm |
| Netokaal: | 21,0 kg (üks kõlar) |
| Viimistlus: | Piano Gloss Walnut / Piano Gloss Black / Piano Gloss White |
| S-Trax asend (korpuse esiosast) | 44 mm (1,7″) |
| SuperTrax asend (korpuse esiosast) | 20 mm (0,8″) |
© 2026 MGY Europe. All rights reserved.