729,99 €
10 laos
Fyne Audio F502E LCR toob teie koju tõelise kinoliku realismi, pakkudes võimsat heli suurematele kodukinosüsteemidele. Sisaldades täiustatud 8-tollist IsoFlare elementi, mis on seotud elektromagnetiliselt summutatud ABR-i (passiivkiirguri) ja bassielemendiga, tagab see kristallselge dialoogi. Järelikult kogete iga filmiga sügavat bassi ja hingematvaid efekte.
Ülim keskkõlar
Lisaks on see mitmekülgne keskkõlar loodud sujuvaks integreerumiseks teiste F500E seeria mudelitega. See garanteerib ühtse helilava kogu teie esikanalite ulatuses. Seetõttu naudib kuulaja intensiivsete märulistseenide ajal kaasahaaravat ja kvaliteetset heli ilma järeleandmisi tegemata.
Tugev ja mitmekülgne disain
Veelgi enam, tugev Black Ash (must saar) vinüülviimistlusega korpus pakub turvalist seinale paigaldamist ja mugavat eraldiseisvat paigutust. See teeb sellest äärmiselt kohandatava lahenduse igale ruumilahendusele. Jäik konstruktsioon minimeerib resonantsi, tagades, et akustiline väljund püsib erakordselt puhtana ja moonutustevabana.
Täiustage oma kodukino
MGY OU on Fyne Audio ametlik edasimüüja Eestis, Soomes ja Hispaanias. Tellige Fyne Audio F502E LCR juba täna ja muutke oma igapäevast kuulamist!
Lisaks on see mitmekülgne keskkõlar loodud sujuvaks integreerumiseks teiste F500E seeria mudelitega. See garanteerib ühtse helilava kogu teie esikanalite ulatuses. Seetõttu naudib kuulaja intensiivsete märulistseenide ajal kaasahaaravat ja kvaliteetset heli ilma järeleandmisi tegemata.
Veelgi enam, tugev Black Ash (must saar) vinüülviimistlusega korpus pakub turvalist seinale paigaldamist ja mugavat eraldiseisvat paigutust. See teeb sellest äärmiselt kohandatava lahenduse igale ruumilahendusele. Jäik konstruktsioon minimeerib resonantsi, tagades, et akustiline väljund püsib erakordselt puhtana ja moonutustevabana.
MGY OU on Fyne Audio ametlik edasimüüja Eestis, Soomes ja Hispaanias. Tellige Fyne Audio F502E LCR juba täna ja muutke oma igapäevast kuulamist!



| Süsteemi tüüp | 2 ½-ribaline, koos abibassiradiaatoriga (ABR) |
| Soovitatav võimendi võimsus (RMS) | 30 – 150 W |
| Pidev võimsustaluvus (RMS) | 75 W |
| Tundlikkus (2,83 V @ 1 m) | 92 dB |
| Nominaaltakistus: | 8 Oomi |
| Frequency response (-6dB typical in room) | 48Hz – 34kHz |
| Kõlarielemendid | 1 × 200 mm IsoFlare™ mitmekiuline bass / keskmine koos 25 mm titaanist kupliga kompressioon-tweeteriga 1 × 200 mm bass 1 × 200 mm ABR (auxiliary bass radiator) |
| Jaotussagedused | 250 Hz ja 1,7 kHz |
| Filtri tüüp | 2. järku madalpääsfilter, 1. järku kõrgpääsfilter |
| Mõõtmed (K×L×S) | 250 × 680 × 245 mm (9,8 × 26,8 × 9,6″) |
| Netokaal – iga kõlari kohta | 13,2 kg (29,1 lb) |
| Viimistlus | Black Ash |
© 2026 MGY Europe. All rights reserved.