349,99 €
10 laos
Kogege kinolikku heli Fyne Audio F5E LCR-iga, mis on mitmekülgne kõlar kodukinosüsteemidele. Sisaldades 125 mm (5”) IsoFlare elementi, pakub see kristallselget dialoogi ja kaasahaaravaid ruumilise heli (surround) efekte täpselt. Järelikult tagab see kõlar, et teie filmide iga nüanss edastatakse elutruu täpsuse ja sügavusega.
Lisaks on F5E LCR loodud paindlikkust silmas pidades. Ükskõik, kas vajate high-fidelity keskkõlarit (centre channel speaker) või esikanaleid, kohandub selle LCR konfiguratsioon vaevata. Sobiv passiivkiirgur (ABR – auxiliary bass radiator) ja bassielement laiendavad madalaid sagedusi, pakkudes täidlast heli, mis suurendab iga produktsiooni ulatust.
Kompaktne Black Ash (must saar) vinüülviimistlusega korpus sulandub igasse interjööri. Veelgi enam, integreeritud kinnitusklambrid võimaldavad paindlikku paigutust seinale või riiulile, muutes selle ideaalseks diskreetsete paigalduste jaoks. Jäik konstruktsioon minimeerib tõhusalt resonantsi, tagades, et heli püsib puhtana ja moonutustevabana isegi suurel helitugevusel.
MGY OU on Fyne Audio ametlik edasimüüja Eestis, Soomes ja Hispaanias. Täiustage oma kodukino juba täna ehtsa Briti inseneritööga. Tellige Fyne Audio F5E LCR kohe ja muutke oma eluruum tõeliseks high-end kinoks!



| Süsteemi tüüp | 2 ½-ribaline, koos abibassiradiaatoriga (ABR) |
| Soovitatav võimendi võimsus (RMS) | 30 – 100 W |
| Pidev võimsustaluvus (RMS) | 50 | W
| Tundlikkus (2,83 V @ 1 m) | 88dB |
| Nominaaltakistus: | 8 Oomi |
| Sagedusvahemik (-6 dB, tüüpiline ruumis) | 65 Hz – 38 kHz |
| Kõlarielemendid | 1 × 125 mm IsoFlare™ multifilamendist bass/kesksageduselement 19 mm titaanist kuppeltweeteriga 1 × 125 mm bassielement 1 × 125 mm abibassiradiaator (ABR) |
| Jagamissagedused | 350 Hz ja 1,8 kHz |
| Filtri tüüp | 2. järku madalpääsfilter, 1. järku kõrgpääsfilter |
| Mõõtmed (K × L × S) | 170 × 440 × 120 mm (6,7 × 17,3 × 4,7″) |
| Netokaal (üks kõlar) | 5,7 kg (12,6 lb) |
| Viimistlus | Black Ash |
© 2026 MGY Europe. All rights reserved.