12 799,99 €
10 laos
Fyne Audio F703 põrandakõlar esindab Briti akustilise inseneritöö absoluutset tippu. Tuues endaga kaasa otse lipulaevast F1 seeriast pärineva tehnoloogia, on see kaunilt proportsionaalne disain ehitatud Ühendkuningriigis. Sellel on massiivne 250 mm IsoFlare punktallika element ja sellega sobiv 250 mm mitmekiuline bassielement. Järelikult pakub see erakordset sidusust ja võimsust.
Kahe kambriga häälestatud korpuse disain tagab optimaalse kontrolli ja dünaamilise ulatuse. Lisaks hajutab integreeritud BassTrax Tractrix difuusor madalsagedusi ühtlaselt kogu ruumis. Seetõttu pakub see high-end kõlar sujuvat ja loomulikku bassireaktsiooni, tagades vaevata tõeliselt kaasahaarava helilava.
Viimistletud luksuslikes ehtsast puidust spoonides või vapustavas kõrgläikega lakis, pakub see nii helilist tipptaset kui ka visuaalset peensust. Veelgi enam, need esmaklassilised kõlarid sobivad ideaalselt audiofiilidele, kes otsivad autentset muusikalist väljendust.
MGY OU on Fyne Audio ametlik edasimüüja Eestis, Soomes ja Hispaanias. Tellige Fyne Audio F703 juba täna ja täiustage oma helisüsteemi!



| Süsteemi tüüp | 2½-teeline, allasuunatud bassiport koos BassTrax™ Tractrix difuusoriga*, kahekambrilise koormussüsteemiga |
| Soovitatav võimendi võimsus (W RMS) | 20–250 |
| Pidev võimsustaluvus (W RMS) | 125 |
| Tundlikkus (2,83 V @ 1 m) | 94 dB |
| Nominaaltakistus: | 8 Oomi |
| Sageduskarakteristik (-6 dB, tüüpiline ruumis) | 26 Hz – 26 kHz |
| Kõlarielemendid | 1 × 250 mm IsoFlare™ punktallika koaksiaalne draiver, mitmekiuline kesk-/bassikoonus, FyneFlute™ serv, 75 mm titaaniumist kompressioondomeen, ferriitmagnet; 1 × 250 mm mitmekiulisest materjalist bassikoonus, FyneFlute™ serv |
| Filtrite üleminekusagedus | 200 Hz ja 850 Hz |
| Krossoveri tüüp: | Bi-wire passiivne madala kaoga, 2. järgu madalsagedusfilter, 1. järgu kõrgsagedusfilter, Cryo-Lite töödeldud |
| Mõõtmed (K × L × S) | 1180 × 438 × 464 mm (46.5 × 17.2 × 18.3”) |
| Kaal (neto, ühe kõlari kohta) | 48.3 kg (106.5 lbs) |
| Viimistlus: | Piano Gloss Walnut / Piano Gloss Black / Piano Gloss White |
| S-Trax kaugus esiservast | 94 mm (3.7”) |
| SuperTrax kaugus esiservast | 70 mm (2.8”) |
© 2026 MGY Europe. All rights reserved.