1 099,99 €
10 laos
Fyne Audio F55E toob kvaliteetse helijõudluse ligipääsetavasse ja elegantsesse disaini. Ühendades Briti täppisinseneritöö peene stiiliga, sisaldab see 5-tollist IsoFlare punktallika elementi. Järelikult pakuvad need põrandakõlarid kaunilt selget, loomulikku heli ja ülimalt täpset stereopilti.
2,5-ribaline konfiguratsioon tagab suurepärase sagedustasakaalu kogu spektri ulatuses. Lisaks hajutab Fyne’i patenteeritud BassTrax Tractrix difuusor bassi sujuvalt igas suunas. Seetõttu pakub see märkimisväärselt ühtlast jõudlust, kuhu iganes te kõlarid oma ruumis paigutate.
Valmistatud suure jäikusega MDF-ist ja viimistletud peene Black Ash (must saar) vinüüliga, ühendab see ideaalselt vastupidavuse keerukusega. Need kompaktsed kõlarid sobivad ideaalselt väiksematesse kuulamisruumidesse, pakkudes kaasahaaravat ja ruumitäitvat kogemust nii muusika kui ka kodukino jaoks.
Astuge tõelise high-fidelity heli maailma silmapaistva sissejuhatusega esmaklassilisse helisse. MGY OU on Fyne Audio ametlik edasimüüja Eestis, Soomes ja Hispaanias. Tellige oma süsteem kohe ja kogege Briti akustilise meisterlikkuse erinevust!



| Süsteemi tüüp | 2,5-ribaline, allapoole suunatud bassiport BassTrax™ Tractrix difuusoriga |
| Soovitatav võimendi võimsus (RMS) | 30 – 120 W |
| Pidev võimsustaluvus (RMS) | 60 W |
| Tundlikkus (2,83 V @ 1 m) | 88dB |
| Nominaaltakistus: | 8 Oomi |
| Sagedusvahemik (-6 dB, tüüpiline ruumis) | 42Hz – 38kHz |
| Kõlarielemendid | 1 × 125 mm IsoFlare™, multifilamendist bass/kesksageduselement 19 mm titaanist kuppeltweeteriga 1 × 125 mm multifilamendist bassielement |
| Jagamissagedused | 350 Hz ja 1,8 kHz |
| Filtri tüüp | 2. järku madalpääsfilter, 1. järku kõrgpääsfilter |
| Mõõtmed (K × L × S) | 925 × 210 × 236 mm (36,4 × 8,3 × 9,3″) |
| Netokaal (üks kõlar) | 11,9 kg (26,2 lb) |
| Viimistlus | Black Ash |
| S-Trax asukoht (esipaneeli servast) | 32 mm (0,08″) |
© 2026 MGY Europe. All rights reserved.