Fyne Audio

Üle 200 aasta ühendatud kogemustega omab Fyne Audio uhkelt muljetavaldavat teadmiste ja ekspertiisi rikkust meie disaini- ja tootmismeeskonnas. Oleme äärmiselt uhked oma pühendumuse üle helimaailmale ja järjepideva kirgliku suhtumise üle muusikasse, kõike seda ajendab meie püüdlus kõrgeima helikvaliteedi poole.

Meie ulatuslik kogemus hõlmab iga aspekti erakordselt hästi valmistatud, auhinnatud kõlarite loomisest ja tootmisest, mis on garanteeritud pakkuma enneolematut muusika- ja filmielamust. Meie sügav arusaam kõige uuenduslikumatest tootmistehnikatest, koos meie ekspertiisiga akustika ja mehaanilise inseneritöö vallas, samuti meie loomingulise võimekusega tööstusdisaini alal, tagab, et Fyne Audio kõlarid pakuvad järjekindlalt tipptasemel esitust kõigis hinnakategooriates.
Fyne Audio poes
FYNE TOOTMINE ŠOTIMAALE

Meie disaini- ja insenerimeeskond asub Šotimaal. Fyne Audio meeskonnaliikmed on koostööd teinud vähemalt aastakümneid, mõned neist isegi kauem. Algusest peale oleme tutvustanud uusi ja innovaatilisi disainielemente, kaasates tipptasemel tehnoloogiaid. See pühendumus kajastub selgelt meie pidevalt kasvavas auhindade kollektsioonis ja ühtlaselt väljapaistvates arvustustes üle maailma.

Tootevalik

 • Vintage Series
  Fyne Audio täiesti uus Vintage Classic Series ühendab suurepäraselt klassikaliste kõlarite ajatuid esteetikaid Hi-Fi kuldajastuga kõrgetasemelise akustilise inseneritehnikaga. See seeria toob Fyne Vintage'i kontseptsiooni laiemale publikule, säilitades kauni traditsioonilise disaini, mida iseloomustavad tasapinnalised ristkülikukujulised kapid, mis on laiemad kui sügavad. Vintage Classic jääb truuks Fyne Tehnilise Direktori, Dr. Paul Millsi, järjekindlale pühendumusele kompromissitu, tipptasemel akustilise disaini suhtes.
 • Vintage Classic Series
  Fyne Audio täiesti uus Vintage Classic Series ühendab suurepäraselt klassikaliste kõlarite ajatuid esteetikaid Hi-Fi kuldajastuga kõrgetasemelise akustilise inseneritehnikaga. See seeria toob Fyne Vintage'i kontseptsiooni laiemale publikule, säilitades kauni traditsioonilise disaini, mida iseloomustavad tasapinnalised ristkülikukujulised kapid, mis on laiemad kui sügavad. Vintage Classic jääb truuks Fyne Tehnilise Direktori, Dr. Paul Millsi, järjekindlale pühendumusele kompromissitu, tipptasemel akustilise disaini suhtes.
 • F1 Series
  F1 seeria esindab Fyne Audio ulatuslikku kogemust ja insenerimeisterlikkust Hi-Fi tööstuses. Alates eksklusiivsest F1-5 riiulikõlarist kuni jõulise F1-12S-ni hõlmab see kompromissitu kõlariseeria tipptasemel transduktorite uuenduslikku punktallika kõlaritehnoloogiat, seades uued standardid heli suurepärasusele. F1 seeria on valmistatud, toodetud, käsitsi viimistletud ja põhjalikult testitud Fyne peakontoris ja tootmishoones Glasgow's, olles tänapäeva Suurbritannia kõlaridisaini tipp.
 • F700 Series
  Fyne Audio F700 seeria kehastab rafineeritust, elegantsi ja jõudu, seades uued standardid nii kõlarite esituse kui ka esteetilise disaini valdkonnas. Need kõlarid on hoolikalt valmistatud Suurbritannias, kasutades Fyne'i innovaatilisi punktallika IsoFlare draivereid ja BassTrax tractrix hajutussüsteemi.
  Väliselt näitab F700 seeria kõverat, kahekordset häälestatud kambrit, mis on metoodiliselt valmistatud parimast kasevineerist. Massiivsed metallist postamendid koos integreeritud tractrix-profiiliga hajutussüsteemidega lisavad kõlaritele stabiilsust ja stiili. Luksuslikud klaverilaki viimistlused annavad täiusliku täienduse sellele paketile.
 • F500SP Series
  Laialdaselt kiidetud F500 seeria edukusele tuginedes tutvustab F500 SP seeria Suurbritannias valmistatud erinevate Special Production mudelite eristuvat valikut. Need mudelid ühendavad endas F700 seeria tehnoloogia täiustused koos F500 seeria klassikalise kapi disainiga. Tulemuseks on meie kõige eelarve-sõbralikum kuid "premium" valik kõlareid, millel on kõrgekvaliteedilised komponendid ja patenteeritud akustikatehnoloogia, kõik hoolikalt käsitööna valmistatud ja viimistletud Fyne Audio tehases Glasgow's, Suurbritannias.
  Ajatu elegantsi puudutuse lisamiseks on F500SP mudelid saadaval ka võrratu klaverilaki viimistlusega pähklipuiduspoonis.
 • F500 Series
  F500 seeria esindab meie tipptasemel kõlareid, mis on metoodiliselt valmistatud revolutsioonilise Fyne Audio IsoFlare punktallika draiveri ümber. Dr. Paul Mills, meie Tehniline Direktor, ja meie eksperttehniline meeskond toovad lauale aastatepikkuse kogemuse punktallika draiveritehnoloogias. Nad on seda kontseptsiooni lihvinud, kasutades tipptasemel materjaliteadust ja uuenduslikke inseneritehnikaid.
  Need kõlarid on varustatud tugeva MDF kabinetiga, elegantsesti kaetud luksuslike pärispuu spoonide või kõrge läikega klaveriviimistlustega rikkaliku värvibaasi peal. Põrandakõlaritel on MDF-põhi koos üleval reguleeritavate nööridega, tagades lihtsa tasandamise, lisastabiilsuse ja suurema kontrolli F500 märkimisväärse bassiesitluse üle.
 • F300i Series
  F300i seeria esindab olulist edasiminekut juba kiidetud F300 seeriaga võrreldes tänu parendatud titaankupli kõrgematele ja täiustatud ristumisalale. Selle tulemusena on saavutatud parem kõrgsageduslik esitus ja spetsifikatsioonide ning heli kvaliteedi tase, mis on selle hinnakategooria piires ületamatu. Valik pakub mitmekülgsust, pakkudes midagi nii muusikahuvilistele kui ka filmisõpradele.
  Saadaval on kolm erinevat värvi ja valik kahe riiulimudeli või alusmudeli, kahe põrandakõlari ja keskse LCR kõlari vahel, pakkudes mitmesuguseid võimalusi erinevate kuulamis- ja koduteatri seadistuste jaoks.
Contact Us
Let us know how we can help
You agree to our Terms and Conditions
Made on
Tilda