Kõrgendage oma meeli, kõrgendage oma heli!

Laske meie kirg parima heli vastu aidata teil muusikat veelgi paremini nautida!

Cary Audio

Asutatud 1989. aastal on Cary Audio olnud kodu meelelahutustehnika valdkonnas teejuht. Oleme pidevalt järginud kvaliteedi ja muusikalise esituse põhimõtteid, mis defineerivad meie brändi. Meie pühendumus ulatub kaugemale kui lihtsalt erakordselt kõlava varustuse valmistamine; see hõlmab ka vastupidavuse, usaldusväärsuse ja pikaajalise jõudluse ja väärtuse olulisust.

Cary Audio juures järgime kriteeriume, mis on meid juhendanud alates meie algusest ja on jäänud meie peamiseks fookuseks. Me usume kindlalt kõrge jõudlusega toodete pakkumisse, mis pakuvad teie investeeringule enneolematut väärtust. Meie inseneri- ja disainimeeskonnad asetavad esikohale ülima käsitöö, samal ajal kui meie pühendunud klienditeenindus tagab teie täieliku rahulolu. Kas otsite kõrvaklappide võimendit või tipptasemel võrguaudiomängijat, meie pühendumus kasutada kõrgeima kvaliteediga komponente meie heliringkondades tagab erakordse kuulamiselamuse.

See pühendumus tipptasemele on saanud kõigi Cary Audio toodete tuntud tunnuseks. Üle 25 aasta oleme järjepidevalt pakkunud muusikahuvilistele tipptasemel, kõrge jõudlusega muusikasüsteeme. Meie kindel pühendumus parimate toodete valmistamisele realistlike hindadega täiendatakse meie kohustusega pakkuda maailmatasemel teenust. Laske meie kirg pakkuda parimat helikvaliteeti tõsta teie muusika naudingut uutesse kõrgustesse. Kogege täna Cary Audio erinevust.
Cary Audio poes
Ikonilised positsioonid
Harmoneerige oma maailm muusika rõõmsa embusega!
 • Cary Audio SLI-80HS
  INTEGREERITUD VÕIMENDI
  Aastaid on SLI-80 integreeritud võimendi olnud standard, mille järgi hinnatakse kõiki teisi vaakumtoru integreeritud võimendeid...punkt! Uus SLI-80HS (Heritage Series) säilitab oma mineviku terviklikkuse. Selle ahel kasutab väga vähe tagasisidet, mis annab sellele uskumatu läbipaistvuse ja detailirohkuse muusikas, pakkudes samal ajal bassi tekstuur ja mõju, mis ei vasta selle nimivõimsusele.
 • Cary Audio CAD-805RS
  VÕIMENDI
  CAD-805 Reference Series (CAD-805RS) on viimane väljaanne 805 seeria üheotstarbelistest monovõimenditest, mis on olnud pidevas tootmises alates 1993. aastast. CAD-805RS on hästi ehitatud ja hoolimata sellest, et selle mõõtmed on helded ja veidi ebatavalised, väga ilusa väljanägemisega. Põhikorpus ja alumine plaat on terasest, ülemine kate alumiiniumist; võimendi seisab kuue pehme, Sorbothane-taolise jalaga, mis on kinnitatud selle põhjale.
 • Cary Audio SLP-05
  EELVÕIMENDI
  Cary Audio parim eelvõimendi on saanud palju auhindu ja kiitvaid ülevaateid. See koosneb ühest korpusest, milles on eelvõimendi ise, ja teisest eraldi toiteallikast, et hoida müra muusikalise signaalitee väljas ja tagada stabiilsem elektriline alus. Nagu enamik Cary Audio tooteid, on see täielikult diferentsiaalselt tasakaalustatud konstruktsioon, et vähendada elektroonilist müra veelgi, ja kasutab kiirema reageerimise jaoks globaalset tagasisidet.
Multimedia player and streamer with DAC DMS-800 by the american manufacturer Cary Audio
DMS-800PV on analoog. Suurem, sügavam, laiem ja sujuvam helikvaliteedis suudab DMS-800PV paljastada tegelikud pillid salvestistes, mitte ainult pillide heli.
Contact Us
Let us know how we can help
You agree to our Terms and Conditions
Made on
Tilda