AVASTA KUNST

Chord Electronics

Tere tulemast Chord Electronics'i, erakordsele Hi-End heliseadmete põlvkonnale, mis esitavad muusikat selle kõige puhtamas ja muutumata vormis. Chordi resolutsiooni ja absoluutse selguse püüdluses arendatakse välja mitme auhinnaga pärjatud omamaiseid protsesse ilma kompromissideta – tehnoloogia tipptasemel.
Need samad protsessid võimaldavad neil küsida, kuidas saate Chordi tooteid kõige paremini nautida. Just seetõttu, kui koged ettevõtte disaine, on need ühemõtteliselt unikaalsed: nad ei järgi tavalisi tavasid, vaid pakuvad erakordset heli ja mehaanilist disaini, mis sobib sinu elustiiliga.
Chord poes

Tootevalik

 • MOBILE
  Meil on hea meel tutvustada meie uusimat seeriat, Mobile. See on taskukohane ja tõeliselt kaasaskantav seadmete seeria, mille südames on üks modulaarne DAC/kõrvaklappide võimendi, mida toetavad mitmed moodulid ja lisaseadmed.
 • QUTEST
  Qutest on meie kõige kompaktsem iseseisev seeria unikaalse korpusega, mis eristab seda teistest Chord Electronicsi seeriatest. Suure kasti jõudlus kompaktses pakendis – Qutest seeria tunneb end kodus nii töölaua- kui ka koduses süsteemikeskkonnas, tuues kaasa viimase sõna tehnoloogia partnerseadmetele.
 • HUGO
  Hugo on meie võimsaim ja paindlikum kaasaskantav/lauapealne DAC/kõrvaklappide võimendi seeria. Oleme ühendanud elemendid meie referents-DAC-tehnoloogiast koos viimaste akuarendustega ning lisanud põhjaliku sisendi- ja väljundivaliku, et tutvustada täissuuruses süsteemi eeliseid, kuid mugavas ja kompaktses korpuses.
 • TABLE TOP
  Lauapealne seeriat ühendab tehnoloogilised mõjutused nii mitme auhinnaga pärjatud Hugo kui ka Choral seeriast. See pakub klassi parimaid tooteid kõrvaklapikasutajatele koos legendaarse Chord Electronicsi võimendi jõudlusega kasutajatele, kus ruum on premium.
 • CHORAL
  Neile, kes nõuavad võimsust ja resolutsiooni, mida saavad pakkuda ainult Chord Electronics'i komponendid, ning vajavad disainipõhisemat esteetikat, on kompaktne Choral seeria kindlasti südamed kiiremini põksuma panev. Stiilselt kaunis Choral'i seeria pakub täielikku ökosüsteemi erakordse paindlikkuse, jõudluse ja visuaalse külgetõmbega.
 • ULTIMA
  ULTIMA seeria on muretu võimsuse ja imeliselt läbipaistva heliga. Kasutades ära viimaseid omamaiseid Chord Electronics'i võimendi tehnoloogiaid, koos klassikalise tööstusliku esteetikaga, naudib ULTIMA seeria legendaarset staatust muusikasõprade ja stuudioprofessionaalide seas üle maailma. Klassi parim jõudlus ja vastupidavus on standardiks.
 • ULTIMA REFERENCE
  Lipulaeva ULTIMA Reference seeria pakub meie parimat inseneritööd, jõudlust ja helikvaliteeti. Tooted hõlmavad endas meie eksperdise ja omamaiste tehnoloogiate parimat ning näitavad, mida saab saavutada tõeliselt kompromissitu disaini lähenemisviisiga. ULTIMA Reference pakub muusikakogemust, kus pole midagi lisatud ega võetud ära.
Contact Us
Let us know how we can help
You agree to our Terms and Conditions
Made on
Tilda