Lehmannaudio

Lehmannaudio Vertriebs GmbH asutati 1988. aastal audioinseneri tudengi Norbert Lehmanni poolt Kölnis, Saksamaal. Pärast 11 aastat Bergisch Gladbachis naasis ettevõte kevadel 2018. aastal Reinimaa metropolisse. Nüüdsest on Köln Lehmann Audio tootmise keskus - keskendudes erakordsele kvaliteedile, mida hinnatakse üle maailma.
Tere tulemast LehmannAudio'sse! Arendame ja levitame kõrgkvaliteedilisi heliseadmeid nõudlikele muusikasõpradele ja professionaalsetele kasutajatele.
Lehmannaudio toodetest
  • Norbert Lehmann, Tegevjuht
    "Helitehnika õpingute ajal sain olulise kogemuse: kuulasin muusikat kahe identsete tehniliste näitajatega võimendiga. Siiski oli heli maailmad erinevad. Seega pidi kvaliteedierinevus peituma sügavamal, ahelate detailides ja komponentides. Hakkasin eksperimenteerima komponentidega ja ehitasin oma heliseadmeid - alati silmas pidades tipptasemel kvaliteeti ja ülevat muusikakogemust. Minu kirg lõpliku heli taasesituse vastu oli süttinud."

Lehmannaudio Universum

Kõrvaklappide võimendid

Kogege meie eel- ja kõrvaklappide võimendite valikut ning avastage oma muusikat täiesti uuel viisil. Leidke detaile, mida te polnud kunagi teadnud olemasolevat: uus mõõde kõrvaklappide kuulamisele.

Fonovõimendid

Meie legendaarsed fonovõimendid, valmistatud Saksamaal. Kõik meie kõrgtasemel fonovõimendid on MM-/MC-võimelised ning omavad konfigureeritavat impedantsi.

Võimendid

Kas keegi on kunagi proovinud teile müüa tavalist suurust võimendit koos teie nutikate väikeste kõlaritega? Olge üllatunud meie Stamp ja Stamp SE võimendite suurusest ning seejärel jääge hämmastunuks sellest, mida te kuulete.

Tarvikud

Meie praktilised tarvikud annavad teie Lehmannaudio seadmetele selle erilise puudutuse. Nii saate oma lemmikmuusika viia uuele tasemele.
Contact Us
Let us know how we can help
You agree to our Terms and Conditions
Made on
Tilda