MJ Acoustics
Meeskonna võtmeliige, asutaja ja disainer John Jefferis, toob endaga kaasa rikkaliku teadmiste pagasi, mille ta on omandanud ulatusliku kogemuse kaudu akustilises helitehnika, elektroonika, arvutite ja kapi valmistamise tööstustes. Just see haruldane oskuste segu on see, mis toetab MJ erakordset eripära.

Täna uhkustab MJ Acoustics ühe kiireima kasvuga tootevalikuga kogu kõrgekvaliteetse HiFi sektoris. Püsivate rahvusvaheliste partnerlustega üle maailma ja tunnustusega mitmest kõrgekvaliteetse heli ja kodukino ajakirjast, seisab meie põhiline usaldusväärsus meie tugevuste alusena. Seda täiendab eriline disainifilosoofia, mis toodab hetkel kõige meloodilisemaid ja dünaamiliselt resonantsemaid alamkõlareid. Kui ainus 100% Briti omanduses olev spetsialist, kes on pühendunud alamkõlarite tootmisele, haarab MJ Acoustics enda kätte selle kvintessentsiaalse Briti puudutuse, koos tähelepanuga peenimatele detailidele.

MJ Acoustics uhkustab sellega, et on ainus täielikult Briti omanduses olev pühendunud alamkõlarite tootja, kes täna tegutseb. Seetõttu tagame selle lõpliku puudutuse ja põhjaliku tähelepanu pisiasjadele, mis on hädavajalikud tipptasemel muusikalise kvaliteedi saavutamiseks ja omanditunde tekitamiseks.
Meie pood
Aastal 2017 nägi MJ Acoustics erakordselt muljetavaldava kommunikatsioonisüsteemi avalikustamist, mis ühendab alamkõlari süsteemi ja kaugjuhtimispuldi seadme. Nimega SMART REMOTE kasutab see uuendus peer-to-peer traadita ühenduvust, et ühendada nutiseade MJ Smart Remote'iga varustatud alamkõlari süsteemiga.

Juhtmete vajadus puudub, kuna see pakub ühtlast kaugjuhtimist, mis jääb märkamatuks, võimaldades samal ajal aktiivset kahepoolset suhtlust alamkõlari ja käeshoitava seadme ekraani vahel. Alamkõlari seadistamine on nüüd võimalik vaevata ja uue leidlikkusega otse kuulamiskohtast. Lisaks saate mugavalt grupeerida mitu alamkõlarit ja reguleerida neid kõiki korraga.
Alamkõlarite valik
  • Home Theatre Series
  • Reference Series
  • Reference Radial Series
  • Master Class Series
XLR VÕI RCA – MILLINE ON PAREM?
On lihtne eeldada, et kui teie seadmel on nii XLR- kui ka RCA-ühendused, siis XLR-valik pakub üliheli kvaliteeti. Ent see pole alati nii ja sõltub mitmest tegurist.

XLR-ühendus kannab tasakaalustatud signaali. "Hot" ehk kuum klemm kannab signaali, "cold" ehk külm klemm kannab inverteeritud signaali (peegelpilt "hot" signaalist) ja kolmas klemm on maaühenduse jaoks. Salvestusstuudiotes, kus sageli on vaja edastada mikrofonide poolt toodetud madalaid pingeid pikemate vahemaade (umbes 10 meetrit ja rohkem) tagamiseks, kustutab see tasakaalustatud seadistus välja igasuguse mõlema klemmi jaoks ühise müra.

Hi-Fi süsteemis, kus pikim ühenduskaabel on tavaliselt vahemikus 0,5 kuni 1,5 meetrit, on XLR-ühenduste eelised küsitavad.

Kuid kõige olulisem aspekt on helikvaliteet, mida on raske kindlaks teha. Põhinedes meie ulatuslikule kogemusele, on allikakomponente süsteemis, näiteks CD-mängijaid või AV-eelvõimendeid, kus XLR-ühendus pakub paremat heli võrreldes RCA-ühendusega. Vastupidi, on juhtumeid, kus vastupidi on tõsi ja RCA-ühendus pakub paremat heli.

Seetõttu, kui teie süsteem toetab nii XLR- kui ka RCA-ühendusi, soovitame proovida mõlemat ja ise otsustada, kumb ühendus kõlab teie konkreetse allikakomponendi jaoks paremini.
Contact Us
Let us know how we can help
You agree to our Terms and Conditions
Made on
Tilda