„Kui sa pikema aja jooksul kuulad muusikat ainult digitaalsel kujul MP3-na, muutub muusika justkui elutuks ja kaotad sideme selle tõelise olemusega, kui sügavalt emotsionaalne see võib olla. Tõeliselt muusikat nautida ja seda sügavuti tunda on võimalik ainult analoogvormis.“

Rekkord Audio

Rekkord Audio vinüülplaadimängijad valmistatakse käsitsi meie töökojas Saksamaal, St. Georgeni linnas, mis asub otse Musta metsa südames. Meie toodete kvaliteet juurdub peaaegu sajandi vanuses traditsioonis, mis on alguse saanud just St. Georgenist ja on tänaseks avaldanud märkimisväärset mõju rahvusvahelisel turul. Iga pisidetail, alates kruvidest kuni vedruteni, on paigaldatud ja häälestatud suurima hoolikusega läbi mitme tööetapi, et tagada parim võimalik helikvaliteet.

Meie ettevõtte üheks uhkuseks on automaatsed vinüülplaadimängijad, mille tehnoloogiat oleme aastakümneid täiustanud ja mida toodame algusest lõpuni meie enda töökojas, iga viimse kui detailini.

Peaaegu kõik (99%) meie komponendid on hangitud kohalikult, meie piirkonnast, tänu tugevale võrgustikule tarnijatega, kes jagavad meie kirge plaadimängijate traditsiooni vastu. See pikaajaline partnerlus võimaldab meil luua võrreldamatut kvaliteeti pakkuvaid vinüülplaadimängijaid, mida on näha kõigis meie toodetes. Ehkki see põhimõte paistab silma eelkõige meie automaatsetes mängijates, kehtib see samuti Rekkordi käsitsi juhitavate mängijate toonkäe tehnoloogia kohta, mis kinnitab meie kõikehõlmavat pühendumust suurepärasusele.
Acoustic Signature poes
We use cookies to provide the best site experience.
Contact Us
Let us know how we can help
You agree to our Terms and Conditions
Made on
Tilda